Organizacja nowego roku szkolnego 2017/2018

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Szanowni Państwo

W związku z organizacją nowego roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona informacji nt. chęci korzystania przez Państwa dziecko/dzieci z obiadów szkolnych. Zależy nam na jak najszybszym rozpoczęciu wydawania obiadów w nowym roku szkolnym tj. od 05.09.2017. Informacja zwrotna od Państwa ułatwi nam właściwe zaplanowania ilości posiłków.

Ankieta- obiady od 1.09.2017

Formularz zapotrzebowania na mundurki

Szanowni Państwo

Tradycją Zespołu Szkół nr 1 w Elblągu są mundurki
już dzisiaj przygotowujemy się do nowego roku szkolnego 2017/2018.

Bardzo proszę o podanie rozmiarów dzieci tak by wszyscy uczniowie już 1 września
byli przygotowani - zaopatrzeni w nasze mundurki.

Bogusław Milusz

Na zapotrzebowania czekamy do 15 lipca.