Szanowni Państwo

W związku z organizacją nowego roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona informacji nt. chęci korzystania przez Państwa dziecko/dzieci z obiadów szkolnych. Zależy nam na jak najszybszym rozpoczęciu wydawania obiadów w nowym roku szkolnym tj. od 05.09.2017. Informacja zwrotna od Państwa ułatwi nam właściwe zaplanowania ilości posiłków.

Ankieta- obiady od 1.09.2017

Formularz zapotrzebowania na mundurki

Witam serdecznie

​Jest mi niezmiernie miło poinformować Państw iż Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4 znalazły się w 10-ce najlepszych szkół województwa warmińskoi-mazurskiego na rok szkolny 2016/2017.​

Bogusław Milusz

ozio_gallery_nano

Ostatni dzień maja stał się dobrym pretekstem aby w ramach naboru do klasy sportowej spotkać się z rodzicami i przyszłymi czwartoklasistami. Jak przystało na zawodników, spotkanie miało charakter sportowy. Uczestnicy wzięli udział w rywalizacji drużynowej rozgrywając mecz dzieci vs. rodzice w przerzucance siatkowej a także sprawdzili swoje umiejętności koszykarskie i akrobatyczne. Prowadzący spotkanie pani Magdalena Kołacka i pan Janusz Krasowski zapoznali rodziców i dzieci z propozycją Szkoły, przybliżając realia oraz zalety bycia uczniem klasy sportowej. W zajęciach wzięło udział 12 dziewczynek i 9 chłopców. Większość od razu wyraziła chęć kontynuacji nauki w klasie sportowej.

Nabór wciąż trwa. Chętni mogą zgłaszać się jeszcze do trenerów lub sekretariatu szkoły. Zachęcamy!

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu (ul. Korczaka 34, Osiedle „Nad Jarem”) zapraszają dziewczęta i chłopców (obecnych trzecioklasistów) do klasy IV sportowej.

Warunkiem przyjęcia do klasy jest brak przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu, co najmniej dobre wyniki w nauce oraz pozytywny rezultat  testów sprawnościowych.

Szkoła ze swojej strony zakwalifikowanym uczniom gwarantuje edukację na najwyższym poziomie, doskonałe warunki lokalowo-sprzętowe, urozmaicone zajęcia pozalekcyjne, udział w obozach sportowych, a także świetną kadrę trenerską i pedagogiczną.

Testy sprawnościowe odbędą się na hali sportowej SP 11 w dwóch dogodnych terminach:

I termin - 18. 05. 2017 o godz. 16.00

II termin - 23. 05. 2017 o godz. 16.00

Gorąco zapraszamy!

Janusz Krasowski – trener i nauczyciel wf

Nasza szkoła 360

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.