Koło eTwinning

O projekcie eTwinning, w którym bierze udział nasza Szkoła zrobiło się ostatnio głośno na greckich portalach:

Projekt jest już prawie ukończony i trzymamy kciuki, aby otrzymał międzynarodową odznakę jakości Quality Label. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami, nie tylko z Grecji, ale i wielu innych krajów unijnych i planujemy w przyszłości wspólny projekt także w ramach programu Erasmus+.

21 grudnia odbyła się w naszej Szkole pierwsza z powtarzanych w przyszłości cyklicznie wideokonferencji ze szkołami z całej Unii Europejskiej, a nawet świata.

Wideokonferencja odbyła się w języku angielskim i była okazją do zawarcia wielu niezwykłych przyjaźni, ponieważ profile uczniów biorących udział w tym wydarzeniu na stałe zostały zapisane na stronie europejskiego programu międzyszkolnego eTwinning. Uśmiech, radość, dobra zabawa, a przy tym wspaniała okazja do nauki języka angielskiego to najlepsze słowa do opisania tego wyjątkowego zdarzenia.

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w kolejnej wideokonferencji proszeni są o zgłaszanie się do p. Agnieszki Szwarackiej.

Nasza szkoła 360

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.