Koło eTwinning

eTwining ceryfikat 800x492

Chciałabym z radością poinformować, że otrzymaliśmy
odznakę jakości za nasz europejski projekt Ancient Delights realizowany w SP 11.
 Teraz już mamy otwartą drogę do otrzymania certyfikatu "Szkoła eTwinning".

Pozdrawiam i życzę dobrych, udanych wakacji.
Agnieszka Szwaracka

O projekcie eTwinning, w którym bierze udział nasza Szkoła zrobiło się ostatnio głośno na greckich portalach:

Projekt jest już prawie ukończony i trzymamy kciuki, aby otrzymał międzynarodową odznakę jakości Quality Label. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami, nie tylko z Grecji, ale i wielu innych krajów unijnych i planujemy w przyszłości wspólny projekt także w ramach programu Erasmus+.

21 grudnia odbyła się w naszej Szkole pierwsza z powtarzanych w przyszłości cyklicznie wideokonferencji ze szkołami z całej Unii Europejskiej, a nawet świata.

Wideokonferencja odbyła się w języku angielskim i była okazją do zawarcia wielu niezwykłych przyjaźni, ponieważ profile uczniów biorących udział w tym wydarzeniu na stałe zostały zapisane na stronie europejskiego programu międzyszkolnego eTwinning. Uśmiech, radość, dobra zabawa, a przy tym wspaniała okazja do nauki języka angielskiego to najlepsze słowa do opisania tego wyjątkowego zdarzenia.

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w kolejnej wideokonferencji proszeni są o zgłaszanie się do p. Agnieszki Szwarackiej.

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly