Konkursy

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Drodzy uczniowie

Trwają wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. W czasie wakacji odwiedzacie wiele ciekawych miejsc. Zapraszamy do udziału w konkursie pod hasłem "Poczwka z wakacji"

Polega on na nadsyłaniu na adres mailowy email redakcja lub przez stronę FB szkoły "Pocztówki z wakacji" - ciekawego zdjęcia lub krótkiego filmiku z pozdrowieniami z odwiedzanych przez Was miejsc. Zdjęcia i filmiki powinny być opatrzone krótka informacja, skąd przesyłacie pozdrowienia i kto je przesyła (nie zapomnijcie się podpisać). Nadesłane "Pocztówki z wakacji" będziemy publikować na stronie szkoły i szkolnej stronie FB, a gdy po wakacjach pełni energii,  we  wrześniu wrócicie do szkoły, wybierzemy najciekawsze "Pocztówki z wakacji" i ogłosimy zwycięzcę.

Czekamy na wasze "Pocztówki" i życzymy udanego i ciekawego wypoczynku.holiday 25657 960 720

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly