Termin: 07.08-18.08.2017

słoneczko

Ruszają półkolonie w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu dla uczestników przewidziano wiele atrakcji w pierwszym tygodniu: wycieczka do parku linowego w Malborku oraz do Bajkowego Światu Kłobuka w Karnitach a także gry i zabawy w terenie. Natomiast w drugim tygodniu: wyjazd do Parku Loopys World w Gdańsku i Parku Rozrywki „Nowa Holandia” oprócz tego zwiedzanie miasta Pasłęk, gry i zabawy w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”. Uczestnikom półkolonii życzmy dobrej zabawy i wspaniałych wrażeń.

1. Termin: 7-18 sierpnia 2017  (bez sobót, niedziel i świąt)
  2. Godziny zajęć: 8.00 – 15.00  (możliwość opieki nad dziećmi 7.00-16.00)
  3. Obowiązuje zmienne obuwie, które można zostawiać w szkole
  4. Uczestnicy półkolonii otrzymują 3 posiłki dziennie:  I śniadanie, II  śniadanie, obiad (proszę nie dawać dzieciom słodyczy i napojów gazowanych)
  5. Dzieci będą wypuszczane do domu zgodnie z deklaracją pisemną opiekunów (zgodnie z oświadczeniem rodzica) W innym przypadku należy zgłosić ten fakt wychowawcy grupy.
  6. Bieżące plany półkolonii – umieszczane będą na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły
  7. Należy zaopatrzyć dzieci w:

Zaproszenie do składania ofert na najem hali sportowej i auli w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu, ul. Korczaka 34, zaprasza do złożenia oferty na najem sal sportowych.

1        Przedmiot oferty:

Hala sportowa o powierzchni 861 m2

Aula o powierzchni 360 m2

2        Termin realizacji: 04.09.2017 - 30.06.2018

3        Miejsce składania ofert: Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu, ul. Korczaka 34

4        Termin składania ofert: do dn. 28.08.2017r. do godz. 13.00.

5        Forma składania ofert: pisemnie w zaklejonej kopercie.

6        Termin rozstrzygnięcia konkursu ofert: dn. 30.08.2017r.

O rozstrzygnięciu można się będzie dowiedzieć telefonicznie (55 625 66 51 lub 55 625 66 56).

Formularz złożenia oferty

Oferta najmu

Rozpoczęły się upragnione przez wszystkich uczniów wakacje, a to oznacza że najmłodsi mogą odpocząć od nauki i swój wolny czas poświęcić na zabawę.
Dzieci i młodzież, które zostają w mieście mogą liczyć na sporo atrakcji które Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował wspólnie z klubami i partnerami.

Z całą pewnością te dzieci, które w czasie wakacji pozostają w mieście, wcale nie będą narzekać na nudę. Program Wakacji z MOSiR-em został tak ułożony, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego, wszystkich małych i dużych miłośników aktywnego wypoczynku MOSiR zaprasza do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Tradycyjnie nie zabraknie gier zespołowych, a uczestnicy zajęć będą mogli sprawdzić się w przeróżnych turniejach. Wszystkie zajęcia w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em” są bezpłatne.

Więcej informacji i harmonogram

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly