przedszkole03

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu i wszystkich funkcjonariuszy

składam wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia zdrowych i bezpiecznych wakacji.

W załączeniu przesyłam list Komendanta do Uczniów.

ZakonczenieRokuSzkolnego 800x600

Wszystkie powyższe informacje znajdziecie też Państwo w naszym kalendarzu roku szkolnego, który bardzo łatwo możecie Państwo dodać do swojego kalendarza na komórce.

19-21 czerwca – zajęcia wg planu

22 czerwca – dzień z wychowawcą

Nasza szkoła 360

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.