Termin: 07.08-18.08.2017

słoneczko

Ruszają półkolonie w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu dla uczestników przewidziano wiele atrakcji w pierwszym tygodniu: wycieczka do parku linowego w Malborku oraz do Bajkowego Światu Kłobuka w Karnitach a także gry i zabawy w terenie. Natomiast w drugim tygodniu: wyjazd do Parku Loopys World w Gdańsku i Parku Rozrywki „Nowa Holandia” oprócz tego zwiedzanie miasta Pasłęk, gry i zabawy w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”. Uczestnikom półkolonii życzmy dobrej zabawy i wspaniałych wrażeń.

1. Termin: 7-18 sierpnia 2017  (bez sobót, niedziel i świąt)
  2. Godziny zajęć: 8.00 – 15.00  (możliwość opieki nad dziećmi 7.00-16.00)
  3. Obowiązuje zmienne obuwie, które można zostawiać w szkole
  4. Uczestnicy półkolonii otrzymują 3 posiłki dziennie:  I śniadanie, II  śniadanie, obiad (proszę nie dawać dzieciom słodyczy i napojów gazowanych)
  5. Dzieci będą wypuszczane do domu zgodnie z deklaracją pisemną opiekunów (zgodnie z oświadczeniem rodzica) W innym przypadku należy zgłosić ten fakt wychowawcy grupy.
  6. Bieżące plany półkolonii – umieszczane będą na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły
  7. Należy zaopatrzyć dzieci w:
  • mały plecak
  • chusteczki higieniczne
  • zmienne obuwie
  • leki w przypadku choroby lokomocyjnej
  • na basen: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, mogą być: okularki i czepek

8.Należy ubierać dzieci stosownie do pogody

TYDZIEŃ I

7.08 – poniedziałek – rozpoczęcie półkolonii, spotkanie z  Strażą Pożarną, gry i zabawy w terenie.

8.08 – wtorek – wyjazd do parku linowego w Malborku

9.08 – środa – wyjazd do parku rozrywki w Mikoszewie

10.08 – czwartek – wycieczka Bajkowy świat Kłobuka-Karnity

11.08 – piątek – Gry i zabawy terenowe pod hasłem ”Piraci”

TYDZIEŃ II

14.08 – poniedziałek –wyjazd na wycieczkę do Pasłęka-zwiedzanie miasta, plac zabaw

16.08 – środa – Gdańsk Loopys World – zabawa w parku rozrywki

17.08 – czwartek – Centrum rekreacji wodnej- Dolinka (ręcznik kąpielowy, kostium kąpielowy, laczki), kino

18.08 – piątek – Rodziny park rozrywki „Nowa Holandia”

Harmonogram wycieczek może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly