Orlik

Mimo panujących upałów oraz częstych opadów atmosferycznych chętnych do zagrania w koszykówkę lub piłkę nożną na Naszym Orliku nie brakuje. Obiekt jest czynny codziennie od godz. 13.00 do godz. 19.30. Do dyspozycji dzieci mamy sporo sprzętu, zwłaszcza piłek koszykarskich. Wakacje to dobry moment na poprawienie swojej tężyzny.
​​​​​​​​​​​Zapraszamy - animator Janusz Krasowski

W czwartkowe popołudnie na naszym Orliku odbywały się jednocześnie rozgrywki w trzech dyscyplinach sportu: siatkówce, koszykówce i piłce nożnej. Pogoda dopisała, a wszyscy gracze byli zafascynowani swoją konkurencją.

Andrzej Trybiński

ozio_gallery_nano

Z inicjatywy animatorów Andrzeja Trybińskiego i Janusza Krasowskiego na Orliku przy ZS nr 1 rozgrywane są spotkania piłkarskie w ramach "Ligi Extra JAR". Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły w skład których wchodzą w przeważającej liczbie uczniowie naszej szkoły i młodzież mieszkająca na osiedlu "Nad Jarem".

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że uczestnicy przy nieznacznej pomocy animatorów sami sobie sędziują, liczą punkty i dokumentują wydarzenia.

Składy  Ligi Extra JAR:

KASZTANIAKI FC

1. Sebastian Harze – klasa 3E

2. Adam Kerwacki – klasa 3E

Za nami kolejny mecz Ligi EMLO.

Libro-Arcadia 17:15

Gratulacje​

Pierwszy mecz 4 kolejki Elbląskiej Młodzieżowej Ligi Orlikowej

Asfalt Elbląg vs KS Pijarzy Elbląg zakończony zwycięstwem 49 : 3 dla "Asfatów" Gratulujemy!

Szczegóły na stronie http://emlo.futbolowo.pl/ ​

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly