Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Dzieci z klasy 7c, rok szkolny 2017/ 2018 rozpoczną od zgrupowania sportowego w górach. Pod okiem trenerów Anny Przewodowskiej i Janusza Krasowskiego przejdą dziesięciodniowe szkolenie, głównie poprawiające wydolność, siłę oraz koordynację ruchową. W programie obozu trwającego od 16 do 25 sierpnia zaplanowano dla nich 6 wycieczek górskich po szlakach Karkonoskiego Parku Narodowego, mających na celu połączenie pracy treningowej z turystyką pieszą. Niewątpliwą lecz nie jedyną atrakcją będzie autokarowa wycieczka do Adrszpaskich Skał w Czechach. Ponadto w ramach odnowy biologicznej młodych zawodników, zaplanowane zostały wizyty w aquaparku jednego z największych w kraju hoteli Gołębiewski. Grupa znalazła gościnę w znajdującym się w dolnym Karpaczu Domu Wczasowym Kosówka. Dzieci otrzymały do dyspozycji pokoje dwu i trzy osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, świetlicę ze stołami do ping ponga oraz stołówkę ze świetną, domową kuchnią.

Zapraszamy na stronę szkolnego Facebooka do śledzenia codziennych relacji z obozu.

Trener - Janusz Krasowski

ozio_gallery_nano

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly