Klasy sportowe

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Klasa IV c sportowa z innowacją językową

Wychowawca – Adam Prus

IVdz 1024x683

Braczkowska Zofia, Częścik Kornelia, Czurak Karina, Dziagiel Zuzanna, Grunt Natalia, Maj Kinga, Martuszewska Antonina, Mieczkowska Amelia, Mikłosz Aleksandra, Mital Katarzyna, Nowicka Wiktoria, Skowroda Ewa, Stańczyk Natalia, Wojciechowska Maja.

Trener Magdalena Kołacka

IVch 1024x682

Celak Krzysztof, Cholewa Paweł, Dąbrowski Dawid, Glaner Szymon, Gruchalski Dawid, Bartkowski Daniel, Jakimowicz Kajetan, Kokosza Marcin, Markowski Oliwier, Półtoraczyk Olaf, Prus Stanisław, Świrko Filip, Urbaniak Kacper, Zych Damian.

Trener Adam Prus


Klasa V B sportowa

Wychowawca – Izabela Marynowska

Vdz 1024x620

Borawska Natalia, Cackowska Emilia, Gagjew Pola, Jabłońska Viktoria, Jaroszek Joanna, Kościńska Wiktoria, Lasek Agata, Misiewicz Izabela, Ratajczyk Wiktoria, Stankiewicz Hanna, Szymańska Wiktoria, Ziółkowska Karolina

Trener: Dorota Gościńska

 Vch 1024x684

Chrzanowski Sebastian, Kruszewski Przemysław, Nowiński Jakub, Ościłowski Filip, Pstrąg Paweł, Staroń Błażej, Stróżewski Wojciech, Tomkiewicz Igor, Van Ieperen Denis, Ziółkowski.

Trener Anna Zgirska


Klasa VI C sportowa

Wychowawca – Katarzyna Szyk

VIdz 1024x539

Borczak Julia, Gilgenast Julia, Gruz Natalia, Kamińska Agata, Kmiecik Małgorzata, Kucińska Anna, Markowska Julia, Martuszewska Zuzanna, Meredyk Weronika, Murawska Nikola, Mytych Joanna, Ramsz Natalia, Sar Patrycja, Szwarc Adrianna, Wyżkiewicz Oliwia.

Trener Anna Przewodowska

 VIch 1024x633

Ewertowski Piotr, Grzelka Mateusz, Klemens Dawid, Krawczyk Oskar, Kurnicki Oliwier, Paczkowski Dominik, Powroźnik Dominik, Sarapuk Piotr, Stosik Jan, Szczepanik Patryk, Szczepański Jakub, Wichrowski Damian, Wielesi Kacper.

Trener Janusz Krasowski


Klasa I F sportowa

Wychowawca – Dorota Gościńska

1fdz 1024x683

Bielecka Dominika, Filip Martyna, Kalinowska Emilia, Kapteina Klaudia, Kęska Amelia, Łotach Julia, Maciejak Wiktoria, Pastewska Martyna, Prokopska Aleksandra, Szymańska Oliwia, Urbańska Eleonora, Weis Klaudia.

Trener: Dorota Gościńska

1fch 1024x683

Borawski Adam, Byliński Mateusz, Czapliński Adrian, Karbowski Sebastian, Karnowski Mikołaj, Korzeniewski Mateusz, Kostrzewa Kacper, Latuszek Seweryn, Malewicki Oskar, Mądro Oskar, Odziemczyk Marcel, Piekarczyk Michał, Rękawek Jakub, Rudawski Dominik, Sobański Dawid, Stopa Hubert, Szuplewski Paweł, Szuplewski Piotr, Treder Szymon, Wierzbicki Piotr.

Trener: Arkadiusz Majewski


Klasa II F sportowa

Wychowawca – Marzena Głowacka

2fdz 1024x683

Boniecka Julia, Góralska Monika, Jankowska Martyna, Jaworska Paula, Kłusewicz Dominika, Kosecka Natalia, Maciorowska Aleksandra, Majewska Michalina, Miciak Zuzanna, Młynik Patrycja, Świrko Klaudia, Tarczyńska Weronika, Więcławek Angelika, Zielińska Julia.

Trener: Anna Zgirska, Magdalena Kołacka

2fch 1024x683

Borawski Maciej, Cackowski Fabian, Chrzanowski Bartłomiej, Filipiak Maciej, Heida Klaudiusz, Grabowski Jakub, Kamiński Jędrzej, Kiełczewski Wiktor, Nowek Gracjan, Osojca Szymon, Rosiak Mateusz, Siwek Damian, Twardowski Łukasz.

Trener: Adam Prus


 Klasa III F sportowa

Wychowawca – Marzena Kurach

 3fdz 1024x683

Bagrowska Magdalena, Golanko Julia, Kinder Patrycja, Kucińska Emilia, Łamejka Weronika, Marzec Maja, Nowińska Julia, Popławska Dominika, Urbanowska Aleksandra, Wiszniewska Klaudia, Żejmo Maria.

Trener: Anna Zgirska, Magdalena Kołacka

 3fch 1024x683

Iwaszkiewicz Remigiusz, Jakimowicz Konrad, Jargiło Michał, Kmiecik Michał, Kunach Nikodem, Łokucijewski Michał, Miciak Tymoteusz, Orłowski Przemysław, Pikulik Kacper, Strzelec Robert, Szczech Łukasz, Świrko Kacper, Trębacz Kacper, Zarzeczny Kacper, Zielke Patryk, Życzkowski Orkar.

Trener: Arkadiusz Majewski


 

 

 

 

 

Nasza szkoła 360

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.