Strona startowa

Półkolonie dzień 1.

Półkolonie dzień 2. Park linowy - Malbork i okolice.

Półkolonie dzień 3. Park rozrywki w Mikoszewie.

Półkolonie dzień 5. Wioska indiańska i spotkanie z przedstawicielami Zakładu Utylizacji Odpadów.

Półkolonie dzień 7. - Loopys world - Gdańsk.

Półkolonie SP11- dzień 8. 😊

Półkolonie dzień 9. Park rekreacji wodnej ,, Dolinka'', Jump fitness.

przedszkole03

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Czekamy na wasze kolejne "Pocztówki" i życzymy udanego i ciekawego wypoczynku.

UWAGA: ARTYKUŁ ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY : 16-08-17 10:54

DSC09845 600 450

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 0-3 SP

O tak, wakacje stały się faktem. 23 czerwca  uczniowie z klas 0-3 po raz ostatni pojawili się w szkole na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Zgromadzona w auli publiczność oklaskiwała uczniów, którzy zapracowali na szczególne wyróżnienie. Wszystkim gratulował dyrektor szkoły Bogusław Milusz, wicedyrektorzy: Mariola Hajdukonis i  Jolanta Kwaśniewska  oraz wychowawcy. Uroczystość uświetniły świetliczaki wspólnie z klasami trzecimi w piosence Idą wakacje oraz uczniowie klasy 3 b w tańcu Kolorowa piosenka,  pod kierunkiem Cecylii Marszałek. Nad przebiegiem uroczystości czuwała pani Agata Pałat.

GALERIA:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly