Strona startowa

Uczniowie klas 4-6 wraz z Panem Dyrektorem i swoimi nauczycielami mieli dziś szansę wyruszyć w niesamowitą wakacyjną podróż lotniczą do Londynu. Każdy uczeń został zaopatrzony w listę słówek angielskich przydatnych za granicą, a także bilet lotniczy, na którym 5 pieczątek za dobrze wykonane zadania anglojęzyczne oznaczało nagrodę. Przy różnych stanowiskach uczyliśmy się słówek, zwrotów anglojęzycznych przydatnych na wakacjach, łowiliśmy ryby, rzucaliśmy kostkami, graliśmy w grę wakacyjną.Czas upłynął nam mile, jak to na wycieczce, słodkości rozdano, a i w głowach na pewno zostało wiele, bo najlepiej uczymy się podczas zabawy.

WE WISH YOU NICE HOLIDAYS - SEE YOU SOON,
Agnieszka Szwaracka i Marcin Deoniziak

W dniu 13.06.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się II Międzyswietlicowy Konkurs Kulinarny „MASTER CHEF”. Do konkursu przystąpiło 9 trzyosobowych osobowych drużyn z elbląskich świetlic szkolnych.

Reprezentacja naszej świetlicy w składzie:

Sowa Patrycja,

Aleksandra Gocek

Piotr Abucewicz

zajęli zaszczytne II miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!!!!!!

Nasza szkoła 360

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.