UKS Jar

UKS JAR  działa przy Zespole Szkół nr 1 już od wielu lat. W czasie swojej działalności był animatorem wielu inicjatyw sportowych skierowanych zarówno do uczniów naszej szkoły jak i do dzieci i młodzieży środowiska lokalnego. Standardowo corocznie organizowany jest Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki "Elbasket".
     Obecnie UKS rozszerza swoją działalność o wspieranie inicjatyw w zakresie turystyki, rekreacji, sportu (różnorodne dyscypliny sportowe) oraz edukacji i kultury.

OPP logo 1 percent.svg 60x39 Uczniowski Klub Sportowy JAR nr KRS 0000247123

uksjar email

ZARZĄD UKS:

prezes              - Mariola Hajdukonis
wiceprezes        - Arkadiusz Majewski
sekretarz          - Maria Klimuk
członkowie        - Magdalena Kołacka
                           - Adam Prus

KOMISJA REWIZYJNA

przewodnicząca - Bożena Sakowska
członkowie - Dorota Gościńska
                   Anna Zgirska

Uczniowski Klub Sportowy JAR gorąco zaprasza do przekazania OPP logo 1 percent.svg 60x39swojego podatku na działalność UKS JAR

ODPIS 1% OD PODATKU NIC NIE KOSZTUJE PODATNIKA, A MOŻE WSPOMÓC DZIAŁANIA NA RZECZ SZERZENIA KULTURY FIZYCZNEJ WŚRÓD UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Nasze stowarzyszenie jest Organizacją Pożytku Publicznego.

W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać:

Uczniowski Klub Sportowy JAR nr KRS 0000247123

DARCZYŃCY SĄ NASZYM ŹRÓDŁEM WSPARCIA.

PAMIĘTAJCIE O NAS!

Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Jar

Mariola Hajdukonis

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly