Home

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Drzwi otwarte
European Healthy Lifestyle Erasmus+

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Instrukcja dla rodziców:

  1. Rodzic loguje się na konto dziecka / ucznia naszej szkoły.

A) Aby wejść na zebranie klasowe, wchodzi na classroom i wybiera classroom Godzina wychowawcza, a następnie przez znajdujący się w nim link wchodzi na zebranie o wyznaczonym czasie (przed tym czasem link może nie działać) B) Aby wejść na zebranie z nauczycielem przedmiotu (konsultacje z nauczycielami uczącymi w klasie):

  1. Zalogowany na konto szkolne klika w link:

https://docs.google.com/document/d/

  1. Następnie z listy wybiera link do odpowiedniego Meet i przechodzi do niego w wyznaczonym przedziale czasu (przed godziną rozpoczęcia zebrań link może nie działać)

Alternatywnie:

Rodzice mogą też wejść na stronę szkoły i do zakładki Nasza dyrekcja i nauczyciele. Po najechaniu na zdjęcie wybranego nauczyciela pojawi się ikonka Facebooka i Classroom. Po kliknięciu ikonkę Classroom zostanie przeniesiony do wybranego Meet. (także w tym wypadku trzeba być zalogowanym na konto dziecka i przed wyznaczoną godziną link może nie działać)

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.