Home

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Instrukcja dla rodziców:

1. Rodzic loguje się na konto dziecka / ucznia naszej szkoły.

  1. klasy 0-3

Aby wejść na zebranie klasowe, wchodzi na Classroom i wybiera Classroom Nauczania początkowego/wczesnoszkolnego, a następnie przez znajdujący się w nim przycisk "Dołącz"  wchodzi na zebranie o wyznaczonym czasie (przed tym czasem link może nie działać)

  1. Klasy 4-8

Aby wejść na zebranie klasowe, wchodzi na Classroom i wybiera Classroom Godzina wychowawcza, a następnie przez znajdujący się w nim przycisk "Dołącz" wchodzi na zebranie o wyznaczonym czasie (przed tym czasem link może nie działać)

  1. Aby wejść na konsultacje z nauczycielem przedmiotu lub specjalistą (konsultacje z nauczycielami uczącymi w klasie):

 

2. Zalogowany na konto szkolne klika w link

3. Następnie z listy wybiera link do odpowiedniego Meet i przechodzi do niego w wyznaczonym przedziale czasu (przed godziną rozpoczęcia zebrań link może nie działać)

Alternatywnie: Rodzice mogą też wejść na stronę szkoły i do zakładki Nasza dyrekcja i nauczyciele 
Po najechaniu na zdjęcie wybranego nauczyciela pojawi się ikonka Facebooka i Classroom. Po kliknięciu ikonkę Classroom zostanie przeniesiony do wybranego Meet. (także w tym wypadku trzeba być zalogowanym na konto dziecka i przed wyznaczoną godziną link może nie działać)

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.