Wakacje jeszcze trwają...więc tym bardziej zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy o wakacjach po angielsku poprzez znany już interaktywny program Kahoot! Przed Wami Drodzy Uczniowie na pewno jeszcze niejedna emocjonującą wakacyjna wyprawa w nieznane, więc zanim wyruszycie, sprawdźcie swoją wiedzę o świecie i najpierw wyruszcie palcem po monitorze Waszych komórek lub komputerów !

Your English Teacher,
Agnieszka Szwaracka

Szanowni Państwo

W związku z organizacją nowego roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona informacji nt. chęci korzystania przez Państwa dziecko/dzieci z obiadów szkolnych. Zależy nam na jak najszybszym rozpoczęciu wydawania obiadów w nowym roku szkolnym tj. od 05.09.2017. Informacja zwrotna od Państwa ułatwi nam właściwe zaplanowania ilości posiłków.

Ankieta- obiady od 1.09.2017

Szanowni Państwo

Tradycją Zespołu Szkół nr 1 w Elblągu są mundurki
już dzisiaj przygotowujemy się do nowego roku szkolnego 2017/2018.

Bardzo proszę o podanie rozmiarów dzieci tak by wszyscy uczniowie już 1 września
byli przygotowani - zaopatrzeni w nasze mundurki.

Bogusław Milusz

Na zapotrzebowania czekamy do 15 lipca.

Formularz zapotrzebowania

Bardzo prosimy o sprawdzenie swojej wiedzy w zakresie potraw z różnych krajów. Ankieta dotyczy europejskiego programu eTwinning, w którym bierzemy udział. Zaraz po wybraniu wszystkich odpowiedzi można sprawdzić swój wynik.
Zachęcam.

Szkolny koordynator projektu