🌸🎶🌷🐞🐸🌈🌼🦢🐣W ciągu ostatniego tygodnia uczniowie naszej szkoły przygotowywali się na przyjście długo wyczekiwanej wiosny. Szukali jej oznak w przyrodzie podczas spacerów, rozwiązywali zadania związane z tą piękną porą roku oraz wykonywali prace plastyczno-techniczne.
Zwieńczeniem tych działań był udział w apelu, podczas którego reprezentanci klas zaprezentowali plakaty przedstawiające zwiastuny wiosny oraz zaprezentowali radosne okrzyki na jej cześć.
Uczniowie klas 2b i 2c przygotowali inscenizację wiersza „Wioseno, wiosenko…” – brawo za świetne wykonanie! 👏 Natomiast muzycznym akcentem apel uświetniła klasa 3b, prezentując piosenkę „Wiosna, ach to Ty…”. 🌸🎶🌷🐞🐸🌈🌼🦢🐣❤️








































































Librus
TikTok