Facebook
Z przytupem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jedenastka licznie stawiła się na parkrun Park Modrzewie Elbląg.
Zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 9.00
Brawa dla najmłodszych jedenastkowiczów. To był świetny bieg 👏👏👏
Więcej zdjęć
Zdjęcia 360o.