Kronika wydarzeń u maluchów

Wakacje, wakacje, już mamy wakacje! Takie okrzyki dało się słyszeć w różnych miejscach SP 11 w Elblągu. Młodsi uczniowie już od wczesnych godzin przybywali do szkoły. Każdy ubrany odświętnie, z szerokim uśmiechem na twarzy szedł spotkać się ze swoją Panią i odebrać świadectwo. Było dużo radości, 😀 wiele upominków, 🎁 a czasami nawet popłynęły łzy 😢.

Do zobaczenia we wrześniu!

kronikarz- Mirosława Frączyk

W minionym tygodniu dzieci wykonały wiele ciekawych prac. Stworzono ukwieconą łąkę, wspaniałe zakładki do książek, instrumenty muzyczne i klauna. Ponadto uczniowie prezentowali swoje umiejętności czytając, pisząc, licząc podczas zdalnych lekcji oraz recytując zadane wierszyki.

kronikarz- Mirosława Frączyk

Czas szybko mija, szczególnie, gdy się ciężko pracuje. Młodsi uczniowie naszej społeczności oglądali spektakle teatralne online, pracowali nad lekturą "Brzydkie Kaczątko" i tworzyli własne komiksy. Ponadto w wielu pracach plastycznych i technicznych pojawiał się temat łąki i pasieki. Na angielskim dzieci "pakowały" wakacyjne walizki. Co więcej, stworzono wiele niespodzianek dla Mam z okazji ich święta. To był bardzo pracowity okres.

Kronikarz- Mirosława Frączyk

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.