Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
  1. Klasa 2 b żegnała lato wspomnieniami, które były inspiracją do pięknych prac plastycznych. Były także warsztaty „Eksperymenty”, w których dzieci doświadczały obecność dwutlenku węgla w powietrzu. Ponadto uczniowie korzystając z bardziej przyjaznej aury uczestniczyli w akcji  "Sprzątanie świata” oraz w zajęciach tanecznych  prowadzonych przez panią Wiktorię ze szkoły tańca Cadmans.
  2. Klasa II C  w minionym tygodniu aktywnie uczestniczyła w zajęciach związanych z jesienią (rozpoznawanie dźwięków lasu korzystając z metodników i zmazywalnych mazaków ), w zajęciach tanecznych oraz z basenu. Ponadto ulubioną zabawą dla dzieci  był „głuchy telefon”.
  3. Klasy 3a i 2a pojechały na wykopki ziemniaków, które dzieci sadziły na wiosnę oraz pielęgnowały w czerwcu. W tym roku ziemniaki solidnie obrodziły i zbiory były obfite. Kolejną atrakcją wyjazdu były warsztaty,  pt. "Jesień zamknięta w słoikach". Uczniowie zrobili pyszny kompot z jabłek i surówkę  - tygodniówkę. Były też pieczone ziemniaki, kompot i słodkie babeczki. To był bardzo pracowity dzień.
  4. Wycieczka klasy 3a i 3b po Bażantarni utrwaliła wiadomości z działu „Las” oraz sprzyjała integracji obydwu klas.
  5. Klasa 2a zaczęła tydzień od zajęć „Eksperymenty''. Uczniowie poznali właściwości dwutlenku węgla. Kolejnego dnia dzieci spisały kodeks dyżurnego. Na koniec tygodnia wykonały  prace na konkurs plastyczny -  „Misie” - z użyciem suchych pasteli. To był wspaniały tydzień.
  6. Klasa 1d w bieżącym tygodniu rozmawiała o bezpieczeństwie na drodze. Dzieci przypomniały sobie zasady przechodzenia przez ulicę. Zwieńczeniem rozmów było wykonanie pracy plastycznej – „Znaki drogowe”.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.