Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ostatni tydzień obfitował w wiele wydarzeń związanych z obchodami Święta Niepodległości. Dzieci uczestniczyły w lekcjach przybliżających historię święta, oglądały filmy, brały udział w lekcjach bibliotecznych, wykonały wiele prac plastycznych o tematyce patriotycznej, śpiewały piosenki, a nawet tańczyły poloneza. Zwieńczeniem szkolnych obchodów było wspólne odśpiewanie hymnu przez całą społeczność szkolną oraz udział w akademii „Jesteśmy Polakami”.
Akademia została przygotowana przez klasy 2a i 3a oraz dzieci ze świetlicy. Dziękujemy paniom: Cecylii Marszałek, Agnieszce Cywińskiej i Teresie Barszczewicz za piękne podsumowanie tygodnia w duchu polskości.

Kronikarz- Mirosława Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.