Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
  1. Klasa 3a pracowała wykorzystując na lekcji nowoczesną metodę TOC - drzewko ambitnego celu. Uczniowie swoje zadanie wykonali wzorowo. Ponadto dzieci zrobiły piękne prace plastyczne o tematyce jesiennej. A także na klockach uczyły się, jak podzielić litr na pół litra i ćwierć litra. Po takiej praktyce łatwiej jest rozwiązać każde zadanie na ten temat.
  2. W  trakcie zajęć technicznych uczniowie klasy 2d poznali zasady bezpieczeństwa stosowane podczas użytkowania sprzętów i przedmiotów wykorzystywanych w codziennych sytuacjach. Dzieci wykonały również kukiełki z tekturowych łyżek do realizacji „Kuchennego teatrzyku”.
  3. W klasie 3b odbyły się warsztaty i eksperymenty na temat- Właściwości płynów i środków myjących. Ponadto, klasa 3b poznawała miasta Polski. Na podstawie wyszukanych przez siebie wiadomości dzieci zredagowały pytania do gry Milionerzy. Jak się okazało, jest to wspaniały sposób na utrwalenie wiadomości.
  4. W tym tygodniu klasa 2a wykonywała lapbooka o Polsce. Uczniowie w bardzo interesujący sposób umieszczali na kartce z brystolu symbole narodowe oraz informacje związane z naszym krajem. Każdy stworzył swojego wyjątkowego i niepowtarzalnego lapbooka.
  5. Klasy 3D I 3C uczestniczyły w warsztatach pt. Napięcie powierzchniowe wody. Najwięcej podziwu wzbudziła tęcza na talerzu.
  6. Klasa 3c na zajęciach  z programu "Klimatyczna klasa"  dowiedziała się, dlaczego strach jest  potrzebną emocją. Dzieci starały się też znaleźć sposoby na radzenie sobie ze strachem.

Kronikarz- Mirosława Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.