Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Miniony tydzień u maluchów w SP11:

  1. Klasa 3c- miała warsztaty plastyczne z zakresu teorii barw- sztuka abstrakcyjna w ich wykonaniu wygląda wspaniale.
  2. W klasie 2c dzieci były na wycieczce w pracowni plastycznej pana Bogdana, gdzie samodzielnie szkliwiły wykonane wcześniej naczynia. Ponadto wykonały zwierzęta z szyszek.
  3. W klasie 2d uczniowie wykonali elementy scenografii do inscenizacji bajki o złym smoku, rozpoznawały barwy podstawowe i pochodne, a także projektowały odzież.
  4. Dzieci z klasy 2b, na Eksperymentach, sprawdzały działanie mydła i napięcie powierzchniowe cieczy. Było bardzo kolorowo.
  5. Wiele klas w związku z 30. Rocznicą uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka wykonało plakaty, ulotki, oglądało filmy, uczestniczyło w wielu akcjach na terenie szkoły.
  6. Klasa 1d była pasowana na czytelnika szkoły, dzieci z ogromnym zainteresowaniem przeglądały książki i uczyły się jak korzystać ze wspaniałego zbioru szkolnej biblioteki.
  7. Klasa 1b, uczyła się zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wykonała prace plastyczne, pt. „Deszczowe chmury”.
  8. Klasa 2a na zajęciach eksperymentalnych poznała właściwości powietrza, na lekcji polskiego dzieci czytały piękną legendę o Krakowie, do której zrobiły wspaniałe ilustracje.
  9. Na lekcjach angielskiego dzieci utrwalały poznane słownictwo bawiąc się kartami oraz grając w gry z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.
  10. Na koniec tygodnia wszyscy uczniowie naszej społeczności uczestniczyli w apelu porządkowym, na którym przypomniano zasady funkcjonowania dzieci w czasie przerw oraz podsumowano konkursy z okazji: Pumpkin Day oraz 30- lecia szkoły.

Kronikarz- Mirosława Frączyk

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.