Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
  1. Klasa 3a grała w kółko i krzyżyk, wykorzystując tabliczkę mnożenia. To była świetna zabawa i przerywnik lekcji. Ponadto uczniowie co to jest waga netto, waga brutto i tara doskonale przedstawili to w swoich zeszytach OK. 
  2. Wszyscy uczniowie klas młodszych świętowali staropolskie „Andrzejki”: Były wróżby przygotowane przez starsze koleżanki i kolegów lub samodzielnie, ponadto smakołyki i zabawa taneczna.
  3. W tym tygodniu uczniowie klasy 2a uczyli się odczytywać godziny na zegarze. Pomogła im w tym tarcza wykonana z hula - hop. Pozwoliła w łatwy sposób zrozumieć dzieciom pojęcie czasu i jego upływu. A na zakończenie uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w grze on- line. 
  4. Drużyna z klasy 3c wygrała międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Autumn on the farm”. Aby zdobyć wspaniałe nagrody zespół musiał pokonać osiem drużyn z różnych szkół.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.