Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Kolejna OK obserwacja w ramach mijającego Tygodnia Nauczania i Uczenia się odbyła się w piątek 3 grudnia. Pani Ania – nasza okejowa Pani od Chemii - pokazała gdzie pierwiastki okejują! Mogło nie być tak kolorowo i szlachetnie, jak to z metalami, ale było - a wszystko dzięki precyzyjnym celom, kryteriom sukcesu, odwołaniu do wcześniejszej wiedzy i pełnemu zaangażowaniu i monitorowaniu każdego ucznia. My – nauczyciele – chcemy więcej lekcji otwartych na tym przedmiocie, bo możemy czerpać dobre praktyki.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.