This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

PODRĘCZNIKI 2017/2018

Dyrekcja Szkoły informuje, iż wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe do wszystkich przedmiotów, z wyjątkiem religii.

Rodzice uczniów, którzy zamierzają uczęszczać na lekcje religii powinni nabyć odpowiednie podręczniki. W naszej szkole, na wszystkich poziomach obowiązywać będą podręczniki  wydawnictwa Świętego Wojciecha (wystarczy podać klasę).

Ćwiczenia dodatkowo należy dokupić do klas 1-6 szkoły podstawowej,
zaś klasa VII SP i klasy: II i III Gimnazjumsam podręcznik – bez ćwiczeń.

podreczniki

Szanowni Państwo

W związku z organizacją nowego roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona informacji nt. chęci korzystania przez Państwa dziecko/dzieci z obiadów szkolnych. Zależy nam na jak najszybszym rozpoczęciu wydawania obiadów w nowym roku szkolnym tj. od 05.09.2017. Informacja zwrotna od Państwa ułatwi nam właściwe zaplanowania ilości posiłków.

Ankieta- obiady od 1.09.2017

Formularz zapotrzebowania na mundurki

Witam serdecznie

​Jest mi niezmiernie miło poinformować Państw iż Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4 znalazły się w 10-ce najlepszych szkół województwa warmińskoi-mazurskiego na rok szkolny 2016/2017.​