A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Świetlica szkolna była organizatorem Miedzyświetlicowego Konkursu Plastycznego "Mój przyjaciel kot" dla uczniów klas I - Ill z elbląskich szkół. Wpłynęło 115 prac. Dzieci wykonały pracę różnymi technikami plastycznymi. Ich poziom był bardzo wysoki. Jury konkursu miało problem z wyborem najlepszych, dlatego przyznano aż 4 miejsca pierwsze, 5 drugich i 6 trzecich oraz 14 wyróżnień. Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Nauczyciele świetlicy

W dniu 13 grudnia 2019 roku o godz. 15.00 w świetlicy szkolnej odbył się mini koncert skrzypcowy w wykonaniu 7-letniej Marcelinki Wawryszuk (uczennicy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu). Wykonała ona utwór muzyczny -"Jesień w Pekinie", a następnie kolędy: "Lulajże Jezuniu,", "Przybieżeli do Betlejem", Wśród nocnej ciszy". Dzieci z należytą uwagą i skupieniem wysłuchały koncertu, który na zakończenie nagrodziły rzęsistymi brawami. Ciekawostką jest to, że rodzice Marcelinki są absolwentami naszej szkoły. Zatem koncert dziewczynki można uznać jako kolejne ciekawe wydarzenie w obchodach 30 - lecia SP 11.

Wychowawcy świetlicy

20 XI dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez Filię Biblioteki Elbląskiej pod hasłem "Jesteśmy Polakami". Dzieci po rozmowie na temat symboli narodowych oraz wysłuchaniu fragmentów książki "Nasza paczka i niepodległość" wykonały pracę plastyczną.

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.