A na świetlicy...

20 XI dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez Filię Biblioteki Elbląskiej pod hasłem "Jesteśmy Polakami". Dzieci po rozmowie na temat symboli narodowych oraz wysłuchaniu fragmentów książki "Nasza paczka i niepodległość" wykonały pracę plastyczną.

14 XI  dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w konkursie artystyczno - technicznym Project Runway zorganizowanym przez Szkołę podstawową nr 6. Zadaniem uczestniczek było zaprojektowanie i wykonanie stroju dla Pani Jesieni wybierającej się na dyskotekę.

Ostatnio w naszej świetlicy trochę się działo! ;)

W ramach programu "Z jedenastką w podróży po Elblągu" wychowankowie naszej świetlicy wybrali się na kolejną wycieczkę, tym razem do Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Zorganizowana tam lekcja edukacyjna dla najmłodszych nosiła tytuł: "Świat dzieci przedwojennego Elbląga".👌

Nie zabrakło także, w międzyczasie, zajęć plastyczno-manualnych. Powstały m.in. kolorowe kwiatki, motylki z papieru, czerwcowe krajobrazy wykonane farbami, a na tablicy w głównej sali pojawiła się letnia dekoracja.

Tuż przed przerwą wakacyjną dzieci mogły również wziąć udział w zajęciach rekreacyjno-ruchowych w centrum zabaw "Meksyk". Było super! 🎈🎈🎈🎉

DZIĘKUJEMY za wspólną zabawę, naukę, cenne rozmowy, każdy uśmiech, który towarzyszył nam w ciągu całego roku szkolnego. 😍😍😍😍Jednocześnie ŻYCZYMY słonecznych, beztroskich, bezpiecznych i przepełnionych niezapomnianymi chwilami wakacji! 🥳🐟🌼🌞🚕🛤

Wychowawcy świetlicy

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.