A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Ostatnie 5 dni minęły nam bardzo szybko na świetlicy szkolnej...działo się dużo ciekawych rzeczy :-) Uczestniczyliśmy w zajęciach z zumby poprowadzonych przez panią Iwonkę, instruktorkę zumby i fitnessu. Tańczyło się nam świetnie i ta forma aktywności sportowej przy skocznej muzyce wyzwoliła w nas pokłady  pozytywnej energii 💪💪💪✌ Rozmawialiśmy o ciekawych zawodach, o tym kim chcielibyśmy zostać, gdy będziemy już dorośli 😊 Parzyliśmy herbaty ziołowe,degustowaliśmy je ucząc się przy tym o dobroczynnych właściwościach ziół. Zasadziliśmy białą fasolę. Poznaliśmy także jej  inne odmiany. W jednej doniczce wzrasta teraz fasola uprzednio namoczona w wodzie. W drugiej taka, która nie była wcześniej poddana działaniu wody. Podlewamy je regularnie, obserwując ich wzrost (jesteśmy ciekawi, która pojawi się jako pierwsza) 😊 Zachęcamy Państwa do założenia wraz z dziećmi takich „parapetowch” hodowli jak nasza. Warto mieć w domu świeże zioła lub warzywa, nawet gdy za oknem już sezon ogródkowy dawno minął... W piątek udaliśmy się do filii nr 4 biblioteki elbląskiej mieszczącej się przy ul.Ogólnej. 📖📚 Panie bibliotekarki zaproponowały nam bardzo interesujące zajęcia literacko-plastyczne. Rozmawialiśmy o zwierzętach zapadających w sen zimowy, o zmianach pór roku.. Nie zabrakło także nowych zabaw oraz twórczej aktywności manualnej.

Do zobaczenia już po weekendzie ✌👋😉

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.