A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Poznaliśmy kilka faktów z życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego – patrona naszej szkoły. Wysłuchaliśmy przygód „Koziołka Matołka”, dzieliliśmy się wrażeniami po przeczytanej nam lekturze. Naszym zadaniem było stworzenie pracy plastycznej – „Koziołek Matołek szuka Pacanowa...”. Poszło nam świetnie!👌

Były również zabawy ruchowe, edukacyjne, gry stolikowe – szachy, puzzle, gry planszowe. Odwiedziliśmy „po sąsiedzku” naszą szkolną bibliotekę. Tam mogliśmy odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować. Szczególnie zainteresowały nas czasopisma, które z chęcią przeglądaliśmy. 📕📗

Pod koniec tygodnia odbył się międzyświetlicowy konkurs recytatorski „Polska – moja Ojczyzna”. Odwiedziło nas wielu uczniów, którzy wrócili do domu ze wspaniałymi nagrodami i dyplomami.

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.