A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Na świetlicy szkolnej, w pierwszym tygodniu grudnia, można było już odczuć prawdziwą świąteczną atmosferę. Wspólnie udekorowaliśmy choinkę, wykonaliśmy własnoręcznie kartki bożonarodzeniowe, pisaliśmy listy do Św.Mikołaja, rozmawialiśmy o wymarzonych prezentach, szukaliśmy ukrytych na świetlicy cukierków 😊🎅📯✉... Wysłuchaliśmy zimowych opowieści autorstwa m.in. Elsy Beskov oraz Piji Lindenbaum.
Odwiedził nas Św.Mikołaj (a raczej Pani Mikołajowa 😂✌😊 ) przynosząc ciekawe gry oraz zabawki, które będą służyć wszystkim podopiecznym świetlicy. Od razu z entuzjazmem zabraliśmy się za ich testowanie 😊 Z ciastoliny wykonanej „domowym sposobem” z odrobiną cynamonu, wykrawaliśmy ozdobne pierniczki. Zachęcamy Państwa do wykonania prawdziwych pierników wraz z pociechami w zaciszu domowym (przepis na nie zamieszczamy w niniejszym poście — te pierniczki zawsze się udają ✌). Kochani, czekamy na was w następnym tygodniu, z nowymi zabawami i atrakcjami świątecznymi. Do zobaczenia 💝

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.