A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Przede wszystkim rozmawialiśmy o zimujących ptakach w Polsce. Poznaliśmy różne gatunki ptaszków oraz dowiedzieliśmy się, co jedzą zimą. Odwiedziliśmy również pobliski karmnik, by nakarmić goszczące w nim ptaszyny. Oprócz tego wykonaliśmy ciekawą pracę plastyczną - barwne ptaszki na gałązkach, które ozdabiają naszą świetlicę. 

Udaliśmy się także do zaprzyjaźnionej Biblioteki Miejskiej im. C.K.Norwida przy ul. Ogólnej, aby wziąć udział w interesujących zajęciach czytelniczo-plastycznych pt. „W krainie wiecznej zimy". Było świetnie!

Oczywiście nie mogło zabraknąć podczas całego tygodnia dobrej, różnorodnej zabawy.   Każdy znalazł tu coś dla siebie!

Widzimy się już po weekendzie! 

 

ozio_gallery_jgallery