A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ostatnio w naszej świetlicy trochę się działo! ;)

W ramach programu "Z jedenastką w podróży po Elblągu" wychowankowie naszej świetlicy wybrali się na kolejną wycieczkę, tym razem do Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Zorganizowana tam lekcja edukacyjna dla najmłodszych nosiła tytuł: "Świat dzieci przedwojennego Elbląga".👌

Nie zabrakło także, w międzyczasie, zajęć plastyczno-manualnych. Powstały m.in. kolorowe kwiatki, motylki z papieru, czerwcowe krajobrazy wykonane farbami, a na tablicy w głównej sali pojawiła się letnia dekoracja.

Tuż przed przerwą wakacyjną dzieci mogły również wziąć udział w zajęciach rekreacyjno-ruchowych w centrum zabaw "Meksyk". Było super! 🎈🎈🎈🎉

DZIĘKUJEMY za wspólną zabawę, naukę, cenne rozmowy, każdy uśmiech, który towarzyszył nam w ciągu całego roku szkolnego. 😍😍😍😍Jednocześnie ŻYCZYMY słonecznych, beztroskich, bezpiecznych i przepełnionych niezapomnianymi chwilami wakacji! 🥳🐟🌼🌞🚕🛤

Wychowawcy świetlicy

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.