A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Świetlica szkolna była organizatorem Miedzyświetlicowego Konkursu Plastycznego "Mój przyjaciel kot" dla uczniów klas I - Ill z elbląskich szkół. Wpłynęło 115 prac. Dzieci wykonały pracę różnymi technikami plastycznymi. Ich poziom był bardzo wysoki. Jury konkursu miało problem z wyborem najlepszych, dlatego przyznano aż 4 miejsca pierwsze, 5 drugich i 6 trzecich oraz 14 wyróżnień. Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Nauczyciele świetlicy

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.