Konkursy

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Drogi Uczniu!

Urodziłeś się i żyjesz w świecie cyfrowych technologii. Telefon, tablet, notebook – te i inne urządzenia multimedialne zawładnęły Twoją codziennością. Nie wyobrażasz sobie bez nich życia.

Jak z nich korzystasz? Jak sobie z nimi radzisz? Co Ci umożliwiają? Co przez nie tracisz?

Nakręć o tym film.

Zapraszamy do udziału w konkursie:

„Po co mi cyfrowy świat? Dzień z uczniowskiego życia”

Film wraz ze zgłoszeniem i oświadczeniami należy przesłać do 11 lutego 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego)     

Film do Konkursu może być zgłoszony samodzielnie przez twórców lub przez szkoły. 

Długość filmu nie powinna przekroczyć 4 minut.

      

Szczegóły dotyczące zasad, terminu i warunków uczestnictwa w konkursie znajdują się w załącznikach.
Liczymy na Państwa pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji oraz zachęceniu uczniów do udziału w konkursie.

Z wyrazami szacunku,
Polskie Towarzystwo Pedagogiczne
Oddział w Olsztynie

 REGULAMIN

logo Tęcza FOTO 640x105

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, jak co roku, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA FOTO. Udział w Konkursie polega na wykonaniu zestawu fotografii (3-5 zdjęć) dowolnego formatu na temat: „Przyroda w obiektywie”. Zdjęcia mogą dotyczyć: roślin i zwierząt domowych, hodowlanych, dziko żyjących lub egzotycznych, człowieka i jego otoczenia, krajobrazów oraz martwej natury W roku szkolnym 2017/2018 Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:
„Młodzik” – uczniowie klas V, VI i VII szkół podstawowych,
„Gimnazjalista” – uczniowie gimnazjów,
„Licealista” – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Pragniemy aby młodzież czerpała przyjemność z poszerzania swojej wiedzy o sztuce i tym chętniej rozwijała swoje umiejętności fotograficzne oraz wrażliwość estetyczną poprzez udział w konkursie. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną, faksem bądź listownie do dnia 19 grudnia 2017 r. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: laureaci I , II, III miejsca w kraju otrzymają dyplomy grawerowane i nagrody książkowe, autorzy prac wyróżnionych na szczeblu krajowym otrzymają wydawnictwa albumowe, najlepszy uczeń w szkole, która zgłosi powyżej 10 uczestników w kategorii wiekowej otrzyma nagrodę książkową, a każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom. Pragniemy także uhonorować zasługi nauczycieli oraz uczestniczących szkół: Szkolny Organizator Konkursu, który zgłosił ze Szkoły 10 lub więcej uczestników w kategorii wiekowej otrzyma dyplom uznania natomiast Szkolny Organizator Konkursu, który zgłosił ze Szkoły 20 lub więcej uczestników w kategorii wiekowej otrzyma dodatkowo upominek książkowy, szkoły laureatów konkursu otrzymają dyplomy okolicznościowe, a najliczniej reprezentowane szkoły otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. W załącznikach przesyłam Państwu regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.tecza.suwikr.pl na której również znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne materiały konkursowe. Mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji konkursu ponownie będziemy mieli przyjemność z Państwem współpracować. Życzę samych sukcesów.

Paweł  Maj

Dyrektor Biura Konkursowego

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie"

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Jak co roku ogłaszamy Konkurs na najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy – Adventskalender. W wykonaniu takiego kalendarza ogranicza Was tylko własna wyobraźnia oraz zdolności manualne. Czekamy na Wasze piękne prace do 10.11.2017r. Cztery najlepsze prace wyślemy na konkurs wojewódzki do PWSZ. Prace proszę przynosić do 203C, podpisane ołówkiem. Po tym terminie można nadal przynosić kalendarze, ale nie wezmą one już udziału w konkursie wojewódzkim.

Nauczyciele języka niemieckiego

Szanowni Uczniowie!

19 września rozpocznie się całoroczny konkurs pn. "Z czego ten cytat?".

Co miesiąc na tablicy w holu będą pojawiały się fragmenty prozy i poezji. Tych, którzy rozpoznają autorów i tytuły utworów, prosimy o zanoszenie kartek z odpowiedziami i swoimi danymi do szkolnej biblioteki. Zwycięzca zostanie wyłoniony w końcu roku szkolnego, w czerwcu. Zostanie nim ten, kto udzieli najwięcej właściwych wskazań.

Termin dostarczenia odpowiedzi będzie podawany co miesiąc wraz z zadaniem.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Zespół polonistów i bibliotekarzy