Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Szanowni Państwo,

Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie organizuje VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.

Celem konkursu jest rozbudzanie oraz pogłębianie zainteresowań i fascynacji zjawiskami sztuki oraz kultury materialnej. Wsparcie rozwoju młodzieży, ukierunkowane na poznawanie i rozumienie funkcjonowania przedmiotów kultury materialnej w kontekście historycznym, literackim, piśmienniczym itp. Pogłębianie wiedzy o użytkowych artefaktach bliższej i dalszej historii, doskonalenie umiejętności rozpoznawania funkcji, przeznaczenia oraz przynależności do czasu, w którym powstał. Nadal chcemy rozwijać zainteresowania młodzieży historią, różnorodnością kulturową, postaciami oraz faktami związanymi z regionem Warmii i Mazur.

Zapraszamy do udziału i prosimy popularyzację idei konkursu wśród uczniów waszej szkoły lub placówki. W załączeniu regulamin konkursu oraz niezbędne oświadczenia.

 

Łącząc wyrazy szacunku
Bartosz Ordelewski

 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów