Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu po raz kolejny organizują imprezę pod nazwą ZSM Legends, która odbędzie się w czterech odsłonach: 6 grudnia, 21 lutego, 27 marca oraz finały 29 maja 2020 r. w godz. 8-18. W tym roku turniej adresowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej.

Uczestnicy turnieju rywalizują, na zasadach fair play, w grze sieciowej League of Legends, opartej na wspólnym działaniu pięcioosobowych drużyn dążących do zwycięstwa. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i jak najlepszemu wypełnianiu zadań przez poszczególnych członków drużyny uczniowie rozwijają niezwykle ważną, zarówno w szkole, jak i w życiu, umiejętność współdziałania w zespole i uczą się zasad uczciwej, w zasadzie sportowej rywalizacji. Zapraszamy do udziału w imprezie uczniów wraz z opiekunem, którym może być nauczyciel lub rodzic jednego z graczy.

Tegoroczny ZSM Legends jest już siódmą edycją tej imprezy i jesteśmy przekonani, że jest już na stałe wpisany w kalendarz wydarzeń kulturalno-sportowych elbląskich szkół. Do decyzji o kontynuacji turnieju przyczyniło się bardzo duże zainteresowanie młodzieży tą imprezą w latach ubiegłych. Rokrocznie w turnieju deklaruje swój udział w turnieju duża liczba zespołów, dlatego też wprowadzamy ograniczenia liczby rejestrujących się drużyn do 24. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza i również okaże się atrakcyjna dla uczestników.

Szczegółowe informacje o turnieju, regulamin oraz kwestionariusz zgłoszenia drużyny można znaleźć na stronie turnieju: www.legends.zsm.elblag.pl.

Zapisy trwają do 5 listopada 2019 r.

Z poważaniem:
DYREKTOR
Zespołu Szkół Mechanicznych

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.