Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Olsztyn 01.02. 2020 r.

Dyrektorzy Szkół

Nauczyciele i Wychowawcy

Szanowni Państwo,

Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie organizuje VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz wychowanków placówek edukacyjno – wychowawczych.

Celem konkursu jest rozbudzanie oraz pogłębianie zainteresowań i fascynacji zjawiskami sztuki oraz kultury materialnej. Wsparcie rozwoju młodzieży, ukierunkowane na poznawanie i rozumienie funkcjonowania przedmiotów kultury materialnej w kontekście historycznym, literackim, piśmienniczym, itp. Pogłębianie wiedzy o użytkowych artefaktach bliższej i dalszej historii, doskonalenie umiejętności rozpoznawania funkcji, przeznaczenia oraz przynależności do czasu, w którym zabytek powstał. Chcemy rozwijać zainteresowania młodzieży historią, różnorodnością kulturową, postaciami oraz faktami związanymi z regionem Warmii i Mazur.

Zapraszamy do udziału i prosimy popularyzację idei konkursu wśród uczniów Waszej szkoły lub placówki. W załączeniu regulamin konkursu oraz niezbędne oświadczenia.

Łącząc wyrazy szacunku

Iwona Łazicka-Pawlak

 

Regulamin

Zgoda rodzica uczestnika

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.