Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Fotka z Piekarczykiem

Przed nami kolejne wydarzenie w ramach obchodów 500-lecia legendarnej obrony Piekarczyka przed Krzyżakami. Tym razem rozciągnięte w czasie i z aktywnym udziałem mieszkańców. Ruszył konkurs na fotkę, której motywem przewodnim jest nie kto inny, jak Piekarczyk, sympatyczny i odważny chłopak z łopatą.

Temat fotki z Piekarczykiem można potraktować dowolnie, może to być zarówno zdjęcie z samą figurą, która stoi przed Bramą Targową, jak i wszystkie wariacje na ten temat. Zdjęcia indywidualne, wspólne, plenerowe, w domu… pełna dowolność, najważniejsze by pomysłowo i z humorem przedstawić motyw przewodni – samego Piekarczyka i jego 500-lecie.

Konkurs wystartował oficjalnie w majówkę. Zdjęcia, które należy nadsyłać na adres: przyjmujemy do końca lipca br. Po tym terminie komisja konkursowa oceni nadesłane fotografie, przyzna nagrody finansowe i wyróżnienia.

Wernisaż fotek z Piekarczykiem odbędzie się przed Bramą Targową podczas tegorocznego Święta Chleba.

Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu dostępnym na stronie www.elblag.eu w zakładce „500-lecie Piekarczyka".

Regulamin dostępny jest także tutaj: Regulamin konkursu fotograficznego "Piekarczyk - 500 lat elbląskiej legendy"

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.