Bierzemy udział - Projekty

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Za nami ostatnie spotkania grupy projektowej „Przyjaciele kwietnej łąki” działającej w ramach uczestnictwa Szkoły w programie CEO Ekologiczna Szkoła. Wspólnie z grupą chętnych uczniów z klas piątych i szóstych wykonaliśmy szereg prac, które polegały m.in.  na zastąpieniu fragmentu trawnika łąką kwiatową oraz przygotowywaniu domków dla owadów, które zostały umieszczone w jej sąsiedztwie.  Uczniowie wypełnili również ankietę, podsumowującą naszą pracę w tym roku szkolnym. Najlepszą, pozytywną oceną realizowanego projektu jest chęć jego kontynuacji w przyszłym roku przez uczniów 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.