27 i 28 marca (poniedziałek i wtorek) – lekcje według planu

29 marca (środa) – lekcje według planu: w klasach 4-6 SP do godz.  11.30, w gimnazjum – do 12.25. Dokładne godziny zajęć w klasach 0-3 SP  przekażą rodzicom wychowawcy. W środę będzie wydawany obiad.

30 i 31 marca – rekolekcje wielkopostne wg następującego harmonogramu:

Czwartek – 9.00 – nauka  dla klas III G

- 10.00 – nauka dla klas  I i II G i VI SP

- 11.00 – nauka dla klas 0 – V SP

Piątek -  – 9.00 – Msza Św. dla SP

- 10.30 – Msza Św. dla G

W tych dniach wychowawcy i opiekunowie klas spotykają się z uczniami przed szkołą 20 minut wcześniej, sprawdzają obecność  i wspólnie udają się do kościoła, a potem razem wracają pod szkołę i rozchodzą się do domów.

Uczniowie, którzy nie uczęszczają na lekcje religii, mają obowiązek przyjścia do szkoły w czasie rekolekcji (zgłaszają się do dyr. Anny Boby). Zostaną im przydzielone zadania związane z organizacją Elbasketu. Nie dotyczy to dzieci z klas 0-3, które ten czas spędzą w świetlicy szkolnej (świetlica pracuje zgodnie z planem).

W dniach 30.03.- 2.04. 2017r. odbędzie się w naszej szkole XXI Elbasket.

Bardzo prosimy o zaangażowanie  w turniej – aktywne, rodzinne kibicowanie ze swoimi dziećmi, zwłaszcza naszym drużynom.  Szczegółowy harmonogram gier naszych zespołów będzie podany na stronie internetowej szkoły.

wicedyrektor

Mariola Hajdukonis