
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie i wszyscy przyjaciele SP 11 Elbląg !!!
***
Rozpoczynamy wspólne kręcenie kilometrów, już od poniedziałku 01.06.2026 do 30.06.2026.
Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji Aktywne Miasta
***
Potem proszę wybrać miasto/ szkoły podstawowe/ i wybrać SP 11 Elbląg i dołączyć do nas !!! Pomóżcie nam wykręcić kilometry i wygrać stojaki na rowery.
***
Więcej szczegółów w ABC Rywalizacji
***
Każdy może kręcić kilometry dla SP 11 Elbląg - wystarczy tylko wskazać ją w aplikacji. Co ważne, o dobry wynik szkoły mogą zadbać nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice, znajomi i przyjaciele. Najbardziej aktywna szkoła podstawowa i najbardziej aktywna szkoła ponadpodstawowa otrzyma w nagrodę stojaki rowerowe. Wyróżnieni zostaną również najbardziej aktywni rowerzyści. Zachęcam do kręcenia kilometrów dla Elbląga!
Liczę na Was Kochani
Dyrektor Szkoły
Bogusław Milusz








































































Librus
TikTok