Instrukcja dla rodziców:

1. Rodzic loguje się na konto dziecka / ucznia naszej szkoły.

1. klasy 0-3

Aby wejść na zebranie klasowe, wchodzi na Classroom i wybiera Classroom Nauczania początkowego/wczesnoszkolnego, a następnie przez znajdujący się w nim przycisk "Dołącz"  wchodzi na zebranie o wyznaczonym czasie (przed tym czasem link może nie działać)

1. Klasy 4-8

Aby wejść na zebranie klasowe, wchodzi na Classroom i wybiera Classroom Godzina wychowawcza, a następnie przez znajdujący się w nim przycisk "Dołącz" wchodzi na zebranie o wyznaczonym czasie (przed tym czasem link może nie działać)