Potrzebne do adresów stron - Uncategorised

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Ten tydzień minął przedszkolakom bardzo pracowicie. Nie zabrakło także okazji do dobrej zabawy i świętowania 😎🤩Dbaliśmy o naszą formę wykonując ćwiczenia gimnastyczne z elementami rytmiki. Odwiedziła nas Pani higienistka stomatologiczna i wyjaśniła, w jaki sposób prawidłowo szczotkować zęby. Myjemy je teraz jak prawdziwi eksperci.✌👍 Byliśmy także w szkolnym gabinecie dentystycznym na przeglądzie ząbków. Rozmawialiśmy na temat zdrowego odżywiania. Pojechaliśmy zrobić zakupy na targowisku miejskim. Najlepiej liczy się na konkretach (jak się okazało pieniążki umiemy liczyć bardzo sprawnie😂😁). Zakup warzyw do naszych zdrowych kanapek sprawił nam sporo frajdy. Przy okazji udało się nam porozmawiać z sadownikami i ogrodnikami na temat jesiennych warzyw i owoców. Ćwiczyliśmy nasze paluszki, usprawniając motorykę małą poprzez lepienie z gliny, plasteliny, oraz wydzieranki. Świętowaliśmy światowy dzień kropki (Dot Day,15.09). Był to czas na zabawę twórczą z wyobraźnią. Z okazji dnia przedszkolaka (20.09) zjedliśmy pyszne, świeże gofry, wykonaliśmy koralikowe mozaiki. Uczestniczyliśmy w akcji sprzątania świata i wiemy już, w jaki sposób segregować odpady. Zbieramy siły na kolejny ciekawy tydzień. Życzymy wszystkim udanego weekendu😘

ozio_gallery_nano