Potrzebne do adresów stron - Uncategorised

bibl1234Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w październiku 2017 roku odbywa się pod hasłem:

„Książka nas łączy”.

Celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej i jej działań, zaakcentowanie Święta Bibliotek Szkolnych, propagowanie zainteresowania książką, rozbudzenie i kształtowanie kultury czytelniczej, podnoszenie poziomu czytelnictwa, przedstawienie oferty biblioteki, integrację środowiska szkolnego, zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresować czytelniczych.

Nauczyciele bibliotekarze zorganizowali z tej okazji wystawę plakatów popularyzujących bibliotekę i czytelnictwo. Można ją oglądać w naszej bibliotece.

24 października w Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych – nauczyciele bibliotekarze przyjmować będą życzenia od swoich koleżanek i kolegów oraz czytelników.

Zapraszamy do biblioteki!

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska