Kolejny turniej za nami. Dziewczyny z klasy 6 A, 6 B oraz 5 A wywalczyły drugie miejsce spośród dziesięciu drużyn, które brały udział! ✨🔥
W Nidzicy na turnieju NIDA CUP byłyśmy już 2 lata temu, wtedy nasz zespół zajął VI miejsce na sześć drużyn. Dzisiaj wracamy ze srebrem 🥈
Ogromne gratulacje! 🥳
Duma rozpiera!








































































Librus
TikTok