21.04.2026 r. w Ełki odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Nasza reprezentacja zajęła tam II m-ce i otrzymała srebrne medale. W drodze do ścisłego medalu Jedenastka pokonała SP 18 z Olsztyna 69 do 37. W finale SP 11 uległa SP 5 Ełk 56 do 34.
Najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji był Bartosz Dębek. Skład zespołu: Szymon Filarski, Bartosz Dębek, Kazimierz Pecyna, Filip Jagodziński, Szymon Demski, Bartek Rokicki, Wojciech Tałaj, Alan Niziołek, Paweł Strzyżewski, Sebastian Anaszko.
Trener Arkadiusz Majewski








































































Librus
TikTok