Facebook
22.04.2026 r. w Nidzicy odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 dziewcząt. Nasza reprezentacja zajęła tam 🥇 I miejsce.
Skład zespołu: Amelia Przybysz, Martyna Łukiewicz, Julia Wojtanowska i Maja Piotrowska
Gratulacje! 👌
Zdjęcia 360o.