Dziewczęta z klas 4a (sportowej), 4b oraz 4d pod przewodnictwem Trenerek Marty Gawron oraz Joanny Jankowskiej zakończyły zmagania w lidze koszykówki dziewcząt. Od kwietnia rozegrały cztery turnieje ligowe, mierząc się z pięcioma drużynami w systemie mecz i rewanż.
Rywalizacja przez cały sezon była bardzo wyrównana, a o końcowych miejscach często decydowały pojedyncze akcje i punkty. Nasze zawodniczki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki i sportowym charakterem, co pozwoliło im wywalczyć 3. miejsce w klasyfikacji końcowej.
Zwieńczeniem sezonu był Turniej Finałowy o Puchar Prezesa Warmii i Mazur, w którym dziewczęta godnie reprezentowały szkołę i potwierdziły swoje wysokie umiejętności.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom wspaniałej postawy, determinacji oraz osiągniętego sukcesu!








































































Librus
TikTok