Sport w szkole

Reprezentacja dziewcząt klasy Vd sportowej i reprezentacja koszykarek MKS TRUSO Elbląg w rozgrywkach ligi pomorskiej U12K w sezonie 2018/2019.

Wyżkiewicz Pola, Malinowska Maja, Ćwiklińska Maja, Rocka Victoria, Gronkowska Paulina, Gocek Aleksandra, Duszniak Anna, Stępień Justyna ,Huber Angelika, Michalak Weronika, Kobus Kornelia, Zyzek Anna, Pacholec Maria, Powroźnik Gabriela, Kamińska Daria, Borkowska Kinga.

Koleżanki z drużyny: Zosia Braczkowska, Rozalia Sznajder, Natalia Demczuk, Aleksandra Mital, Oliwia Szałaś.

Trener - Magdalena Kołacka i Joanna Jankowska.

Reprezentacja dziewcząt klasy VIC sportowej i reprezentacja koszykarek MKS TRUSO Elbląg w rozgrywkach ligi pomorskiej U13K w sezonie 2018/2019.
Aleksandra Mikłosz, Katarzyna Mital, Zuzanna Dziagiel, Kinga Maj, Wiktoria Nowicka, Zofia Braczkowska, Ewa Skowroda, Aniela Mieczkowska, Maja Majkowska, Częścik Kornelia, Czurak Karina, Grunt Natalia, Martuszewska Antonina, Stańczyk Natalia, Wojciechowska Maja, Aleksandra Frańczak.

Koleżanki z drużyny: Karolina Ziółkowska, Wiktoria Szymańska, Maria Hassa, Julia Zalewska, Daria Boniecka, Rozalia Sznajder, Lenkiewicz Paulina, Banaś Iga, Aleksandra Klimczyk

Trener: Magdalena Kołacka i Joanna Jankowska.