Klasy sportowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

KLASA IV D sportowa dziewcząt

4d dziewczeta 787x600

Wyżkiewicz Pola, Malinowska Maja, Ćwiklińska Maja, Rocka Victoria, Gronkowska Paulina, Gocek Aleksandra, Duszniak Anna, Stępień Justyna ,Huber Angelika, Michalak Weronika, Kobus Kornelia, Zyzek Anna, Pacholec Maria, Powroźnik Gabriela, Kamińska Daria, Borkowska Kinga.

Koleżanki z drużyny: Agata Rymkiewicz, Natalia Demczuk.

Trener - Magdalena Kołacka, Katarzyna Zapolska.


KLASA V C sportowa dziewcząt

5c dziewczeta 800x507

Aleksandra Mikłosz, Katarzyna Mital, Zuzanna Dziagiel, Kinga Maj, Wiktoria Nowicka, Zofia Braczkowska, Ewa Skowroda, Aniela Mieczkowska, Maja Majkowska, Częścik Kornelia, Czurak Karina, Grunt Natalia, Martuszewska Antonina, Stańczyk Natalia, Wojciechowska Maja.

Koleżanki z drużyny: Karolina Ziółkowska, Wiktoria Szymańska, Julia Zalewska, Aleksandra Klimczyk, Maria Hassa, Daria Boniecka, Banaś Iga, Rozalia Sznajder.

Trener: Magdalena Kołacka i Katarzyna Zapolska.

 


KLASA VI B sportowa chłopców

23167694 1978282959099197 8730412620659696497 n 800x600

Od lewej u góry: Błażej Staroń, Paweł Pstrąg, Sebastian Chrzanowski, Jakub Ziółkowski, Jakub Nowiński, Szymon Charyton
Od lewej u dołu: Denis Van Ieperen, Igor Tomkiewicz, Filip Ościłowski, Przemysław Kruszewski, Wojciech Stróżewski
Trener: Zgirska Anna

 


 KLASA VI B sportowa dziewcząt

23131865 1978280592432767 7081999838707658431 n 800x599

Od lewej u góry: Hanna Stankiewicz, Izabela Misiewicz, Wiktoria Jabłońska, Wiktoria Szymańska, Wiktoria Kościńska, Pola Gagiew
Od lewej u dołu: Emilia Cackowska, Karolina Ziółkowska, Joanna Jaroszek, Natalia Borawska

Trener: Gościńska Dorota

 


 KLASA 3 F GIM sportowa dziewcząt 

3F dziewczeta 800x450

Majewska Michalina, Więcławek Angelika, Boniecka Julia, Miciak Zuzanna, Kosecka Natalia, Góralska Monika, Młynik Patrycja, Zielińska Julia, Tarczyńska Weronika, Jankowska Martyna, Świrko Klaudia, Jaworska Paula, Kłusewicz Dominika, Maciorowska Aleksandra, Hendrych Daria.

Koleżanki z drużyny: Filip Martyna, Gruz Natalia, Murawska Nikola, Bylińska Paulina, Puć Julia, Falęcka Martyna, Banach Joanna, Mancewicz Agata, Nela Wojak, Wiktoria Konopka.

Trener - Anna Zgirska, Magdalena Kołacka. 


KLASA 2 F GIM sportowa chłopców

2f chl 800x450

Borawski Adam, Byliński Mateusz, Czaplicki Adrian, Karbowski Sebastian, Karnowski Mikołaj, Korzeniewski Mateusz, Kostrzewa Kacper, Latuszek Seweryn, Malewicki Oskar, Mądro Piotr, Odziemczyk Marcel, Rudawski Dominik, Sobański Dawid, Stopa Hubert, Szuplewski Paweł, Szuplewski Piotr, Treder Szymon, Wierzbicki Piotr

Trener - Arkadiusz Majewski.