Rozgrywki Ligowe

Dwie reprezentacje UKS "JAR" w dniach 13-15 września wzięły udział w III Memoriale Koszykówki Pamięci F.Cegielskiej i M.Dydek "Wygrywamy Pomagamy", zajmując miejsce 1-U13K i 3 miejsce U14K.
Wyróżnienia w kategorii U13K otrzymały🌟👏🏻
MVP-Victoria Rocka i najlepsza w zespole Rozalia Sznajder, a w kategorii U14K- Katarzyna Mital.
Jednocześnie odbywał się turniej seniorek, w którego czasie dziewczyny mogły obserwować mecze i analizować grę zawodniczek Aki Gdynia, VBW CEKK Cegled, Enea AZS Poznań i Politechniki Gdańskiej, w której grała nasza absolwentka Agnieszka Haryńska (Przybytek).

Dziękujemy za grę👏👍

Na terenie miasta Elbląg od stycznia do czerwca 2019 r. swoją działalność kontynuował SMOK PZKosz, czyli Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki Polskiego Związku Koszykówki. Program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej dla dziewcząt i chłopców z klas 4-6, finansowany przez Polski Związek Koszykówki ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, który ma na celu wspólną budowę przyszłości koszykówki w Polsce.