Rozgrywki Ligowe

KIEDY JEDNI ODPOCZYWAJĄ W NIEDZIELĘ TO DRUDZY CIĘŻKO PRACUJĄ…

WYGRYWAJĄC  MECZE, KIBICUJĄC, SĘDZIUJĄC, - PRZYJACIELE KOSZYKÓWKI.

W dniu dzisiejszym 11.III.18 reprezentacja dziewcząt UKS "JAR" Elbląg rozegrała ostatni mecz Ligii pomorskiej w kategorii U12 K z VBW GTK SP 14 Gdynią, który zakończył się zwycięstwem naszych koszykarek 94:38. Każda zawodniczka  miała wyznaczony cel - zadanie i  starała się  go zrealizować, co wpłynęło dobrze na zorganizowaną i uporządkowaną grę w obronie i w ataku.

W lidze pomorskiej ostatni mecz ale już za tydzień od piątku do niedzieli, 16-18.III gramy w Elbaskecie a potem rozpoczynamy rozgrywki Ligii warmińsko - mazurskiej U12K.

Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom Koszykówki czyli rodzicom, rodzinom, uczniom, fanom basketu,  którzy nie tylko kibicują w meczach na miejscu ale "grają " z nami na meczach wyjazdowych.

M.Kołacka, K.Zapolska