Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 W piątek 18 maja „zerówka” SP nr 11 była kolejną grupą, która wzięła udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej przygotowanych i przeprowadzonych przez p. Kasię Szczepańską.Celem zajęć było zapoznanie się z działaniem tablicy multimedialnej. Odbyło się to w 6 krokach:

1. Układanie szeregów

2. Układanie historyjek

3. Pokonywanie labiryntu

4. Wskazywanie właściwego obrazka

5. Rozpoznawanie dźwięków

6. Tańczenie Dzieci chętnie wykonywały zadania, poznawały i korzystały z różnych możliwości tablicy multimedialnej, a przy okazji świetnie się bawiły. Na koniec zajęć każdy uczestnik „otrzymał” pieczątkę podsumowującą udział w zajęciach – był to element oceniania kształtującego.

Dziękujemy p. Kasi Szczepańskiej za przygotowanie zajęć, dzieciom i opiekunom za udział i zapraszamy!

Koordynator ds. przedszkoli Maria Klimuk

ozio_gallery_nano